0
نویسنده: مدیر سایت 27 مهر 1399

هوشمند سازی گلخانه

هوشمند سازی گلخانه
از زمانی که هوش مصنوعی بر این دنیا پا گذاشته است خدمات فراوانی به بشریت نموده است .یکی از این خدمات در دنیای اتوماتیک سازی است که در این مقاله قصد داریم در باره اتوماتیک سازی و یا همان هوشمند سازی گلخانه ها صحبت کنیم .
با احداث گلخانه ها ، گلخانه داران همیشه با چالش هایی  روبه رو بودند تا بتوانند در هر زمان از شبانه روز و در هر موقع از سال بتوانند بهترین محصول را در گلخانه های خود رشد دهند و از آن طریق امکان سود مورد نظر خود را تضمین کنند.
اما با هوشمند سازی گلخانه ها، تمام این دقدقه ها به پایان راه خود رسیدند و تنها با لمس یک دکمه در گوشی هوشمند خود کل کار های حرفه ای گلخانه را به این سیستم می سپارند.
این سیستم امکانات زیادی دارد که می توان از آن بهرمند شد.در واقع هر کاری که شما به صورت حرفه ای در گلخانه خود انجام می دهید را می توانید به این سیستم بسپاریداز جمله :
  1. آبیاری اتوماتیک و زمان بندی شده
  2. تنظیم دما و رطوبت به میزان قابل تنظیم از طریق روشن کردن فن ها ، بخاری ها و پدها
  3. باز و بسته کردن دریچه های سقفی گلخانه به واسطه دستوراتی از هواشناسی محلی و هواشناسی ماهواره ای
  4. تزریق گاز co2 در صورت لزوم
  5. تنظیمات مخصوص برای گلخانه های هیدروپونیکی
تمام این عملیات بر اساس برنامه ریزی انجام می شود که شما آن را نوشته اید و کل این کار ها به شما گزارش داده می شود تا از روند مصرف دارو ها ، آب ، برق و گاز  باخبر شوید و امکان نمایش لحظه ای تمام این عملیات بروی گوشی هوشمند شما مهیا می باشد.
گروه کشاورزی و هوشمند سازی دکتر پی ال سی از افراد مجرب و حرفه ای تشکیل شده که این اماکن را برای شما فراهم آورده اند تا با مشاوره در جهت نصب بهترین سیستم با قیمت رقابتی پروژه شما را با  بهتریت کیفیت انجام و از خدمات ما استفاده کنید.