0
نویسنده: مدیر سایت 27 مهر 1399

آبیاری اتوماتیک

آبیاری اتوماتیک
از زمانی که هوش مصنوعی بر این دنیا پا گذاشته است خدمات فراوانی به بشریت نموده است .یکی از این خدمات در دنیای اتوماتیک سازی است که در این مقاله قصد داریم در باره اتوماتیک سازی و یا همان آبیاری هوشمند صحبت کنیم .
با این سیستم امکان آبیاری مزارع، باغ ها ، گلخانه ها و گیاهان ساختمانی به صورت اتوماتیک مهیا می باشد. راه های مختلف کاری این سیستم عبارت اند از :
  • سیستم آبیاری تقویمی :این سیستم این امکان را فراهم می کند تا شما با گوشی هوشمند خود زمان آبیاری را برای مزرعه ، گلخانه ، باغ و باغچه را در هر زمان از شبانه روز تعیین کنید وهر زمان و ساعتی که خواستید تنظیم و عمل آبیاری به صورت کاملا هوشمند انجام شود.
  • سیستم آبیاری هوشمند:شما با این سیستم امکان استفاده از آبیاری کاملا اتوماتیک را خواهید داشت ، بدین شکل که کل داده ها از طریق سنسور ها به دستگاه داده می شود و با تنظیمات شما از طریق تلفن همراه هوشمند شما آبیاری انجام می شود.
 شما برای انجام پروژه های خود می توانید با تماس گرفتن و یا درخواست مشاوره از مشاورین ما امکان این را خواهید داشت تا یک مشاوره عالی داشته باشید و در صورت رضایت از خدمات و محصولات رقابتی دکتر پی ال سی بهرمند بشوید.